"Liceum w 1 rok - 1 semestr"

PLN 399.00

Kurs e-learningowy wspomagający przygotowanie do egzaminów eksternistycznych z zakresu liceum ogólnokształcącego.
Opłata zawiera udział w jednym semestrze dwu semestralnego kursu e-learningowego wspomagającego przygotowanie do egzaminów eksternistycznych. Nauka odbywa się w formie samokształcenia na platformie e-learningowej z wykorzystaniem technik i metod w kształceniu na odległość. Nauka na kursie nie jest nauką w formie szkolnej.

Cena: PLN 399.00

"Liceum eksternistycznie"

PLN 699.00

Indywidualny kurs e-learningowy wspomagający przygotowanie do egzaminów eksternistycznych z zakresu liceum ogólnokształcącego, wg podstawy obowiązującej programowej.
Opłata zawiera udział w kursie e-learningowym wspomagającym przygotowanie do egzaminów eksternistycznych. Nauka odbywa się w formie samokształcenia na platformie e-learningowej z wykorzystaniem technik i metod w kształceniu na odległość. Nauka na kursie nie jest nauką w formie szkolnej.

Cena: PLN 699.00

"Liceum w 1 rok" - semestr 2

PLN 399.00

Drugi semestr kursu wspomagającego przygotowanie do egzaminów eksternistycznych z zakresu liceum ogólnokształcącego.
Opłata nie zawiera państwowych opłat egzaminacyjnych w zakresie przystąpienia do egzaminów eksternistycznych w OKE.
Opłata za udział w drugim semestrze kursu.

Cena: PLN 399.00

"Liceum w 1 rok" - przedłużenie o dwa semestry

PLN 499.00

Przedłużenie udziału w kursie Liceum w 1 rok o kolejne dwa semestry. Udział w kursie do ostatniego dnia egzaminów eksternistycznych w OKE dla drugiej sesji egzaminacyjnej.
Oferta tylko dla uczestników zakończonych edycji kursów Liceum w 1 rok. Opłata nie zawiera państwowych opłat egzaminacyjnych w zakresie przystąpienia do egzaminów eksternistycznych w OKE.

Cena: PLN 499.00